=- Kurumsal -=

 

 

ÇETİNER ALÜMİNYUM ; Kayseri'de Alüminyum sistemlerin üretim ve montajı alanında faaliyet göstermektedir.


Firmamız; Kurulduğu günden bu yana müşterilerinin tedarik sürecini kolaylaştırmayı ve bu organizasyonu en kaliteli ürün yelpazesi ile ortaya koymayı ilke edinmiştir. Bizler başarımızın sırrını “kaliteli ürün, üstün satış gücü ve etkili satış sonrası hizmet” şeklinde tanımlamaktayız.


Bugün içinde bulunduğumuz pazarda müşterilerimizle ilişkilerimiz satışla birlikte sona ermez, aksine ürünlerimizi satın almalarıyla beraber başlar ve devam eder. Müşteri memnuniyeti modelimiz, işin kaynağında müşteriye yönelik “toplam kalite ilkemizi” ön plana çıkaran politikamızı şekillendirmektedir.


Sahip olduğumuz dinamizm ile, hizmetini verdiğimiz tüm sistemlerimizin gelişen teknolojik şartlara ayak uydurmasını ve her noktada sorunsuz imalat ve montaja olanak sağlamasını hedef almış durumdayız.


Ürün ve Hizmetlerimiz Arasında;


Alüminyum balkon korkuluğu, alüminyum merdiven korkuluğu, alüminyum pencere korkuluğu, katlanır cam balkon sistemleri, giyotin ve fotoselli sistemler, alüminyum cephe giydirme sistemleri ile alüminyum doğrama sistemleri yer alır.


Ticari işletmelerin varoluş sebebi her ne kadar kar elde etmek ve büyümek olsa da, bu amacı gerçekleştirirken paralel bir şekilde gücümüzü aldığımız müşterilerimizin de gücüne güç katmak yegane temelimizdir.


alüminyum korkuluk, Kayseri alüminyum balkon merdiven korkuluğu, alüminyum pencere korkuluğu, alüminyum pencere korkuluğu, krom korkuluk cam balkon, kayseri katlanır cam balkon, cam balkon tamiri, sürgülü cam balkon, cam balkon firması, cam balkon sistemleri, cam balkon fiyatları, cam balkon modelleri, ısıcamlı cam balkon, cephe giydirme, Kayseri cephe kaplama, dış cephe kaplama, kompozit cephe kaplama, alüminyum kaplama firması, cephe giydirme firmaları, alüminyum doğrama, alüminyum ofis bölmeleri, alüminyum doğrama kapı pencere, alüminyum doğrama bina dış kapısı, aluminyum korkuluk montajı, Kayseri alüminyum korkuluk, alüminyum balkon merdiven korkuluğu, alüminyum pencere korkuluğu, alüminyum merdiven korkuluğu, cam korkuluk, aluminyum korkuluk montajı, alüminyum korkuluk modelleri, alüminyum korkuluk pencere, alüminyum korkuluk merdiven, alüminyum korkuluk firmaları, alüminyum korkuluk fiyatları, alüminyum küpeşte,